A2048 GRIGIO GLOX
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | A2048 |
| Color | GREY |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | RAW |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 6 |
| Length | 268cm / 106inch |
| Height | 118cm / 46inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 200kg |
| Block | A2048 |
| Color | GREY |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | RAW |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 2 |
| Length | 263cm / 104inch |
| Height | 160cm / 63inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 250kg |